FURNITURE / Tables / Dinner table 13429436
nr 1342 9436
DINNER TABLE
Gustaviansks stil. Dia 89cm. Height: 73 cm, 2st iläggsskivor, wear, damages.
Gustaviansks stil. Dia 89cm. Höjd: 73 cm, 2st iläggsskivor
Condition: slitage, skador
600
SEK 350
Monday August 24 2020
at 20:19:40
100 kr
300 kr